Na potrzeby zapewnienia niezawodnej komunikacji swoim klientom, Enspirion zapewnił zasięg sieci TETRA na terenie miasta Warszawy. To już piąta inwestycja polegająca na rozbudowie zasięgu zrealizowana przez spółkę Enspirion.
Dodatkowa stacja bazowa została zainstalowana w Śródmieściu, umożliwiając dostęp do niezawodnej łączności w kluczowych obszarach stolicy.
Dlaczego warto wybrać łączność profesjonalną od Enspiriona?
Usługa łączności w standardzie TETRA od Enspiriona to niezastąpione rozwiązanie dla podmiotów, które stawiają na wysokiej jakości komunikację głosową i transmisję danych. Łączność profesjonalna od Enspiriona jest wykorzystywana w różnych sektorach m.in. w energetyce, służbach bezpieczeństwa publicznego, transporcie, przemyśle.
TETRA to system łączności, który warto zaimplementować w organizacji, ponieważ zapewnia:
- sprawną komunikację w codziennych warunkach działania
- bezpieczną komunikację pozwalającą skupić się na działalności podstawowej firmy
- niezawodną łączność w każdej sytuacji, sprawdzoną w działaniu na świecie i w Polsce
Nowe inwestycje, nowe możliwości
Enspirion w 2020 roku rozszerzył również zasięg na Bałtyku, instalując stację bazową na platformie wydobywczej Baltic Beta Lotosu Petrobaltic. Sieć zapewnia obecnie zasięg do 55 km od linii brzegowej i z powodzeniem stosowana jest w łączności z jednostkami pływającymi oraz platformami wiertniczymi i wydobywczymi operującymi w Polskiej Strefie Ekonomicznej Morza Bałtyckiego. Ponadto Enspirion rozbudował zasięg sieci TETRA w Bydgoszczy oraz kilku innych lokalizacjach na potrzeby klientów, których specyfika działania wymagała większej pojemności sieci lub wzmocnienia sygnału wewnątrz budynków.
Od 2018 roku Enspirion regularnie powiększa grono klientów, wśród których znajdują się m.in.: Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Energa Wytwarzanie, Rafineria Gdańska, Lotos Petrobaltic, Straż Pożarna w Gdańsku, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, Wojewódzki Inspektorat Transportu drogowego oraz wytwórcy OZE, na potrzeby kodeksów sieciowych NCER.
Źródło: Enspirion