Żywność i zdrowie zwierząt pod lupą naukowców – przyjdź na spotkanie brokerskie

Szukasz inspiracji do rozwoju? Jesteś przedstawicielem branży biotechnologicznej, specjalistą ds. diagnostyki weterynaryjnej lub interesujesz się tematem żywności i zdrowia zwierząt?

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie brokerskie w Instytutcie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, które odbędzie się 10 października 2023 roku w jego siedzibie przy ul. Bydgoskiej 7A.

Wydarzenie jest okazją do spotkania się z ekspertami z Instytutu oraz nawiązania z nimi współpracy. Nasi eksperci przedstawią ofertę z zakresu hodowli i analizy komórkowej, analizy histologicznej oraz obrazowania mikroskopowego. Ponadto, pokazane zostaną możliwości analiz proteomicznych, czyli badania białek w skali makro. Dzięki temu możliwe jest zagłębienie się w strukturę różnych tkanek zarówno roślinnych, jak i zwierzęcych oraz w dokładny profil białkowy. Zaprezentowane zostaną także możliwości badania morfologii i parametrów ruchu plemników oraz przechowywania w ciekłym azocie rezerw genetycznych wielu gatunków zwierząt (przede wszystkim ryb – łososiowatych, jesiotrowatych, karpiowatych oraz buhaja).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak trzeba się zarejestrować.

LINK DO REJESTRACJI